• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/oykusilayazici
Okul Fotoğraflarım

Cankurtaran

Cankurtaran

Çok yakında Tünelin faliyete geçmesiyle , doğal bir alan olacağını tahmin ettiğim ve Bu bölgenin en eğzotik ve tehlikeli  bölgelerinden birtanesi. Çok fazla turistik bir yeri olmamamsına karşın doğayı sevenler için kaçırılmayacak bir parkurdur.Eşsiz bir manzaraya sahiptir.Modern Piknik alanları yoktur ancak istediğiniz her yerde piknik yapabileceğiniz manzaralı mekandır.Tabi Gün batımını seyredebileceğiniz yerlerden bir tane daha ..

Hopa'dan Cankurtarana doğru giderken Hopanın en güzel köylerini ve insanlarını görme şansınız vardır.Çay zamanında çay toplayanlar ve taşıyanları görebilirsiniz.Eziyetli çayın nasıl toplandığını ve satıldığını görebileceğiniz yerlere rastlayabilirsiniz.Pek kimse bilmesede yolun sağında solunda güzel fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

İşte bir kare

 

Kiş ayrı bir güzelliktir  tabiki.Ama bir okadarda araçlar için tehlikelidir. Sırtı aştıktan 200 m sonra,  Eskiden irana giden kamyonlar için yol kenarında yemek yiyebilecekleri mekanlar vardı.Birtanesi halen çalışır halde, eğer acıkırsanız saç tava ,tavsiye edilir.

Kış Manzarası 

Kaynak & Fotoğraf 

Levent YAZICI