• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/oykusilayazici
Okul Fotoğraflarım

Hakkımızda

 2004 Yılı Pazartesi 20,15 te Pazar Devlet Hastanesinde doğmuşum. Maşallah Deyin 4,8 Kilo doğmuşum.

2007 Eylülde Vatan Ana Okuluna başladım.Yemek ve uyku baskısına 3 ay dayandım ve kaçtım.

Gündüzleri Anneannem ve Dedemle , geceleri de babam ve annemle kalıyordum. Pazar hariç akşama kadar sokakta oynuyordum. Akşamdan sonra da evde Sanat Çalışmalarıma Cura , Davul ve Pastel boyalarla devam etmekteydim.

2007 Yılında İstanbul , Antalya'yı ,Trabzon ve Rizeyi kısmen de olsa gezdim.

2008 Yılında da Gürcistanı, Avustralya'yı , yine İstanbulu ve Artvini gezdim.

2009 yılında VatanAnaOkuluna tekrar başladım. Müsamere sunuculuğu yaptım. Forklor oynadım. Başarıyla okulumu bitirdim. Öğretmenimin Adı " Selma ŞAFAK " Müdürümüzün adıda "Reyhan DEMİR"

2010 yılında Yine İstanbul,ve Batumu ,birde Ardahan ,illerini adamakıllı gezdik.

Bu yıl Hopa Karadeniz İlkÖğretim Okuluna girdim.Başarıyla birinci sınıfı da bitirdim. Okulun zararı ; gezilerim azaldı. Her akşam ders çalışmak zorunda olmam.Sürekli yazı yazmam.

Okuldan önce babamın beni "Atatürk" filmine getirmesiyle okuma konusunda yeni bir amaç edindim. Filmde Atatürk'ün dört bine yakın kitap okumuş olması beni düşündürdü.

  Bende babama "Atatürk kadar kitap okumalıyım" dedim babamda "hemen başla bende okuduklarını deftere yazayım"dedi. O günden bugüne (21 Temmuz 2011) Okulda okuduklarım hariç 120 kitap okudum.

2011 de Ardahana giderken Şavşat,ve Murgulu da gezdik. Hopa Halk Eğitim Merkezinde "Bağlama" kursuna Gittim ve Sertifika aldım

2012 de "Akdeniz Berk YAZICI" adında kardeşim oldu. "Akdeniz" Adını babamla beraber, "Berk" adını da annemle beraber koyduk. Kitap Okumaya Devam.Ebruli kursuna gidiyorum. Birçok Ebruli yaptım.Ana okul arkadaşımı Emine'yi de da kursa getirdim.Emine taşındığımız evde 2 katta oturuyor.

Yeni eve pek ısınamadım. Babam Kısa süre sonra eski eve dönebileceğimizi söylüyor. Babamla Eskrim Çalışmlarımıza çok sık olmasa da devam ediyoruz. Birazda Gölge Oyunları'na Merak Saldım.

2013  Çok Hızlı Başladık, Arkadaşım Öykü ULU ve Ceren YILDIRIM ile çok iyi anlaşıyoruz.Sırayla Hafta sonları ders çalışmak için birbirimize dönüşümlü yatıya gidiyoruz.Derslerim iyi ama Kitap okumam biraz azalmış babama göre öyle,Doğum Günümde Hary potter kitabı ile birlikte 4 kalın kitap daha aldı.

 2014 Kitap Okumalarım biraz azaldı ama artık büyük kitaplar okuyorum. Derslerim şimdilik iyi gidiyor. Çok fazla gezilerimiz olmadı. Babam Annem ve kardeşim sürekli geziyor. Ankara,Bursa; Ama ben okul dolayısı ile gidemiyorum.
   Babam her hafta sonu Öğrencilerini doğa gezisine götürüyor.Bazen bende gidiyorum. modellik yapıyorum.Herkes fotoğraf çekiyor bende çekiyoum tabiki. Salı günleri yine babmın Bayan voleybol Takımlarının antrenmanlarına katılıyorum. 
   2014 ikinci Yarısı Orta okula Yavuz Selim Ortaokulundayım. 5/A sınıfına gidiyorum.Yeni arkadaşlarım var. Kitap okumaya devam. Bu okulda da Sınıfın en çok kitap okuyanıyım. Öğretmenimizin verdiği 2 belgeyi de ilk ben aldım.
    Babam Beni Bağlama kursuna yolladı.Aslında Kendi de Bağlama Öğretmeni, Ama sana daha sonra öğreteceğim diyor. Ayrıca Sahneye çıkıp bir parça beraber çaldığımız zaman, istediğin telefonu alacağına söz verdi. Aslında  birkaç  kere sahneye çıktık ama ben türkü söyledim. İlk Konser Emre düğün Salonunda, 2.Konser Ramazan Geceleri konseri  3. konser  29 Ekim gecesi, 4. Konser de Özel Eğitim Mesleki Eğitim  Lisesinde